Зателефонуйте нам: 097-033-76-56

дивани ортопедичні та крісла

М`які меблі для дому DIZI ТМ від «УКРІЗРАМЕБЛІ»

Як придбати м'які меблі – зручні, красиві та якісні?

Це питання хвилює кожного, хто планує купити новий диван.  Уявляючи собі майбутній диван чи крісло, ми в першу чергу думаємо про їх зовнішній вигляд. Але меблі мають бути не тільки гарними, але і якісними. А це означає– надійними, довговічними та безпечними. Саме такі меблі ми пропонуємо своїм покупцям. Давайте поговоримо про них докладніше.

Про здоров'я і безпеку

Дивани фабрики «УКРІЗРАМЕБЛІ», яка працює на українському ринку з 1998 року,  мають спеціальну конструкцію, яка зробить ваш відпочинок здоровим і безпечним. Вони оснащені надійним каркасом із натурального дерева і вбудованим матрасом з ортопедичним наповненням. Для «начинки» диванів і крісел використовуються новітні гіпоалергенні матеріали, такі як холлофайбер, ашер і меморі – це гарантує вам зручний і здоровий сон. Наші дивані розраховані на експлуатацію з навантаженням до 130кг на кожне спальне місце. Деякі з розробок фабрики унікальні, захищені патентами: це механізми трансформації «Мааян», «Адар» і «Шахар».
Міністерство охорони здоров'я України  підтверджує що наша продукція є ортопедичною, і рекомендує її для профілактики проблем хребта і суглобів.

Про якість

З виробничих цехів «УКРІЗРАМЕБЛІ»  виходить надійні і якісні м'які меблі: дивани і крісла відповідають всім вимогам українського законодавства . Це підтверджується Сертифікатом відповідності, який раз на два роки, після детальної перевірки виробництва, видається органами сертифікації. Вся продукція виготовляється  із екологічно чистих матеріалів і комплектуючих, що підтверджується гігієнічним сертифікатом. А найкращий показник якості ортопедичних диванів – це відгуки покупців і стабільно високий рівень продажів.
 • Крісло-Ліжко Таль

  Крісла даної моделі - це повноцінне ліжко в ночі та зручне крісло у день! Розкладається за допомогою ...

  детально »
 • Крісло-Ліжко Ям

  Зручне розкладне крісло доповнене функціональністю: це не лище крісло для сидіння, але щей повноцінн ...

  детально »
 • Крісло-ліжко Ор

  Зручне розкладне крісло на базі механізму трансформації «Єврософа». Крісло можна розкласти в ор ...

  детально »
 • Крісло Адар-2

  Крісло в класичному стилі. Вирізняється з поміж інших простотою форм та тонкими підлікотниками з нат ...

  детально »
 • Крісло Адар-5

  Крісло в класичному стилі. Вирізняється з поміж інших простотою форм та тонкими підлікотниками з нат ...

  детально »
 • Крісло Адар-4

  Крісло в класичному стилі. Вирізняється з поміж інших простотою форм та тонкими підлікотниками з нат ...

  детально »
Всього продуктів: 40